Dhoma standarte


Detajet e dhomes

24 ore lajme internacionale 24 ore sherbim ne dhome Frigorifer
Kondicioner i komanduar me pult Kafe & caj Banje me aksesore
Internet dhe Wi-Fi Telefon

Bejini qejfin vetes me kete dhome te mrekullueshme dhe elegante e cila perfshin nje krevat dopio. Mobiljet me ngjyre kafe dhe tavani i gdhendur ne dru, perdet dhe zbukurimet e tjera ne dhome te punuara me punime dore me grep dhe gjilpere i japin nje pamje te kendshme por dhe moderne njekohesisht. Mrekullohuni me pamjet e qytetit duke veshtruar nga dritarja e kesaj dhome lagjen me ndertesa te reja.
Shijoni sherbimin modern te internetit dhe wifi, si dhe kanalet kabllore te televizionit.

Rezervimi

Dhoma standarte

€ 40,- nata

Dhomat e tjera

room 1
Dhoma katershe
€ 55nata

Kjo dhome e qete dhe moderne i siguron nje familjeje te perbere prej kater personash nje qendrim te mrekullueshem...

 • Sherbim ne dhome
 • TV
 • Kondicioner
 • Wi-Fi pa pagese
 • Frigorifer
 • Kafe & caj
Lexo me shume
room 2
Dhoma treshe
€ 45nata

Dhomat tona te kompletuara me shume kujdes dhe te dizenjuara bukur perfshijne nje krevat dopio dhe nje tek. Ju keni...

 • Sherbim ne dhome
 • TV
 • Kondicioner
 • Wi-Fi pa pagese
 • Frigorifer
 • Kafe & caj
Lexo me shume
room 4
Dhoma teke
€ 30nata

Relaksohuni ne nje dhome njeshe nga e cila mund te shohesh pjesen e vjeter muzeale te qytetit. Ajo eshte nje menyre e...

 • Sherbim ne dhome
 • TV
 • Kondicioner
 • Wi-Fi pa pagese
 • Frigorifer
 • Kafe & caj
Lexo me shume