Dhoma katershe


Detajet e dhomes

24 ore lajme internacionale 24 ore sherbim ne dhome Frigorifer
Kondicioner i komanduar me pult Kafe & caj Banje me aksesore
Internet dhe Wi-Fi Telefon

Kjo dhome e qete dhe moderne i siguron nje familjeje te perbere prej kater personash nje qendrim te mrekullueshem. Pozicioni i saj ju lejon juve te shijoni pjesen lindore te qytetit; pamjen mahnitese te malit te Tomorit, pjesen e siperme madheshtore te nderteses se Universitetit,dhe kupolen e Xhamise se Plumbit.
Shfrytezoni rastin te perdorni internetin dhe wireless-in me shpejtesi te madhe ose shijoni argetime te panumerta me ekranin e sheshte te lidhur me linjen kabllore.

Rezervimi

Dhoma katershe

€ 55,- nata

Dhomat e tjera

room 2
Dhoma treshe
€ 45nata

Dhomat tona te kompletuara me shume kujdes dhe te dizenjuara bukur perfshijne nje krevat dopio dhe nje tek. Ju keni...

 • Sherbim ne dhome
 • TV
 • Kondicioner
 • Wi-Fi pa pagese
 • Frigorifer
 • Kafe & caj
Lexo me shume
room 3
Dhoma standarte
€ 40nata

Bejini qejfin vetes me kete dhome te mrekullueshme dhe elegante e cila perfshin nje krevat dopio. Mobiljet me ngjyre kafe...

 • Sherbim ne dhome
 • TV
 • Kondicioner
 • Wi-Fi pa pagese
 • Frigorifer
 • Kafe & caj
Lexo me shume
room 4
Dhoma teke
€ 30nata

Relaksohuni ne nje dhome njeshe nga e cila mund te shohesh pjesen e vjeter muzeale te qytetit. Ajo eshte nje menyre e...

 • Sherbim ne dhome
 • TV
 • Kondicioner
 • Wi-Fi pa pagese
 • Frigorifer
 • Kafe & caj
Lexo me shume