Dhoma teke


Detajet e dhomes

24 ore lajme internacionale 24 ore sherbim ne dhome Frigorifer
Kondicioner i komanduar me pult Kafe & caj Banje me aksesore
Internet dhe Wi-Fi Telefon

Relaksohuni ne nje dhome teke nga e cila mund te shohesh pjesen e vjeter muzeale te qytetit. Ajo eshte nje menyre e shkelqyer per te provuar rehatine dhe luksin qe nuk e gjeni asgjekundi tjeter.
Tjeter tipar i ketyre dhomave eshte edhe pajisja me internet te shpejte dhe televisor me ekran te sheshte, nga ku mund te shikoni programe ne shume gjuhe te ndryshme.

Rezervimi

Single Room

€ 30,- a night

Dhomat e tjera

room 2
Dhoma treshe
€ 45nata

Dhomat tona te kompletuara me shume kujdes dhe te dizenjuara bukur perfshijne nje krevat dopio dhe nje tek. Ju keni...

 • Sherbim ne dhome
 • TV
 • Kondicioner
 • Wi-Fi pa pagese
 • Frigorifer
 • Kafe & caj
Lexo me shume
room 3
Dhoma standarte
€ 40nata

Bejini qejfin vetes me kete dhome te mrekullueshme dhe elegante e cila perfshin nje krevat dopio. Mobiljet me ngjyre kafe...

 • Sherbim ne dhome
 • TV
 • Kondicioner
 • Wi-Fi pa pagese
 • Frigorifer
 • Kafe & caj
Lexo me shume
room 4
Dhoma teke
€ 30nata

Relaksohuni ne nje dhome njeshe nga e cila mund te shohesh pjesen e vjeter muzeale te qytetit. Ajo eshte nje menyre e...

 • Sherbim ne dhome
 • TV
 • Kondicioner
 • Wi-Fi pa pagese
 • Frigorifer
 • Kafe & caj
Lexo me shume