Dhoma treshe


Detajet e dhomes

24 ore lajme internacionale 24 ore sherbim ne dhome Frigorifer
Kondicioner i komanduar me pult Kafe & caj Banje me aksesore
Internet dhe Wi-Fi Telefon

Dhomat tona te kompletuara me shume kujdes dhe te dizenjuara bukur perfshijne nje krevat dopio dhe nje tek. Ju keni nje shumellojshmeri zgjedhjesh per te pare qytetin nga dritaret e hotelit. Nese ju doni te kaloni nje nate te qete, kerkoni per nje dhome qe shikon pjesen veriore te qytetit ku ndodhen vila te shumta; nese ju do te deshironi te shikoni artin origjinal te shtepive tradicionale ju perseri kerkojini dhe e keni kete mundesi.
Te gjitha dhomat jane te pajisura me sherbim interneti me shpejtesi te larte si dhe mund te argetoheni duke pare televizorin.

Rezervimi

Dhoma treshe

€ 45,- nata

Dhomat e tjera

room 1
Dhoma katershe
€ 55nata

Kjo dhome e qete dhe moderne i siguron nje familjeje te perbere prej kater personash nje qendrim te mrekullueshem...

 • Sherbim ne dhome
 • TV
 • Kondicioner
 • Wi-Fi pa pagese
 • Frigorifer
 • Kafe & caj
Lexo me shume
room 3
Dhoma standarte
€ 40nata

Bejini qejfin vetes me kete dhome te mrekullueshme dhe elegante e cila perfshin nje krevat dopio. Mobiljet me ngjyre kafe...

 • Sherbim ne dhome
 • TV
 • Kondicioner
 • Wi-Fi pa pagese
 • Frigorifer
 • Kafe & caj
Lexo me shume
room 4
Dhoma teke
€ 30nata

Relaksohuni ne nje dhome njeshe nga e cila mund te shohesh pjesen e vjeter muzeale te qytetit. Ajo eshte nje menyre e...

 • Sherbim ne dhome
 • TV
 • Kondicioner
 • Wi-Fi pa pagese
 • Frigorifer
 • Kafe & caj
Lexo me shume